026-34510497 info@parsrazmtolidi.com
پارس رزم تولیدی لباس رزمی

لباس کنگفو

لباس کنگفو

لباس کنگفو بر خلاف لباس های ژاپنی که روی هم قرار میگیرند درجلوی سینه مانند پیراهن یا کت بسته می شود با دکمه آرم شمشیر یا اژدها از گلدوزی های رسمی و محبوب این لباس است که روی سینه و ران شلوار به یک اندازه زده می شود جنس معمول آن از فلامنت مشکیو در نوع ارزان تر از کج راه استفاده می شود.لباس کونگ فو در اجرای هنرهای رزمی چینی کونگفو نقش مهمی دارد و باید بسیار محکم و بادوام باشد تا حرکت لازم اندام و تنه را فراهم کند.

این محصول از 2 قطعه تشکیل شده و شامل یک پیراهن و شلوار می باشد. زیرا حاوی نخ و گلدوزی بود و در ساخت آن از پارچه ای بادوام و مرغوب استفاده می شد. در فروشگاه پارس رزم انواع پارچه برای کنگفو و گلدوزهای متفاوت وجود دارد که با قیمت مناسب ارائه میشود همچنین امکان سفارشی سازی گلدوزی و سایز آن وجود دارد.

کونگ فو با ورود آیین بودا آغاز می شود یا همانطور که چینی ها می گویند تامو چینی ها از هند به معبد شائولین می رسند معبدی برای راهبان که دنیای هنر و ورزشهای رزمی از اینجا اغاز شده. راهب تامو علاوه بر پرورش فکری به دلیل شرایط جسمی و روحی خود شروع به اختراع حرکت بدنی کرد و این حرکات بعداً جزئی از درس و تعالیم وی شد و وی از اینجا شروع به تاسیس هنرهای رزمی چینی کرد.

با تمرینات سخت شاگردان راهب به سطحی رسیدند که این حرکات را به خوبی فرا بگیرند و شروع به گسترش این هنر کردند و در مدت کوتاهی معبد شائولین به مهد کونگ فو تبدیل شد و این هنر زیبا به تدریج به معابد دیگر نیز سرایت کرد. پس از سالها کنگفو در معبد شائولین سبکهای دیگری از کونگ فو ظهور کرد که در سراسر چین گسترش یافت و به هنر ملی این کشور تبدیل شد.

در زمان حال نوعی از کنگفوی ملایرم و نرم که تایچی نام دارد را می توان در پارک ها ، معابد باشگاه های ورزشی و همه مکان های عمومی و خصوصی به ویژه در فضای باز صبح زود و در مکان های زیبا و سرگرم کننده مشاهده کرد.