026-34510497 info@parsrazmtolidi.com
پارس رزم تولیدی لباس رزمی

تاریخچه کاراته

تاریخچه کاراته

تاریخچه کاراته گفته می شود که کاراته 5000 سال قدمت دارد و آیین بودایی که حدود 525 سال قبل از میلاد زندگی می کرد از اولین استادان و بنیانگذاران این روش بود. یک رهبر مذهبی با آموختن علم های زمان خود هند را برای آموزش تعالیم دینی دیگران و پس از طی چندین هزار کیلومتر تنها گذاشت.

کاراته ورزشی با ریشه در ورزش های ژاپن است که هدف آن ایجاد ابزاری ویژه برای حمله به بدن و دفاع است. در واقع این یک بازی است که بین دو نفر انجام می شود. کلمه کاراته به دو کلمه Kara تقسیم می شود ، به معنی خالی (خالی) و آن ، به معنی (دست) ، در لغت به معنای کاراته - دو (جاده کاراته) ، جنگ دست خالی (بدون سلاح) است. ذهن باید درک کند که باید بر تمام خواسته های دنیایی و غرور خالی غیر سازمان یافته غلبه کرد و در آخر فرد باید نفس خود را کنترل کند.

در همین راستا ، مسابقات به صورت تیمی و جداگانه در قسمت زنان و مردان ، در بخش های برش و کمیته برگزار می شود. وزن های مسابقه كومیته منفرد به ترتیب 55- و 60- و65- و 70- و75- و80- و80+و آزاد برای آقایان و 53- و60-و60+و آزاد برای بانوان می باشد.

از بدو تولد ، انسان ها برای زنده ماندن مجبور به مبارزه هستند. بنابراین تاریخ نهایی برای تبدیل بدن به مبارزه پیدا نمی شود ، اما کاراته مدرن نوعی تکامل بوکس چین است که در ابتدا اوکیناوا نامیده می شد. کاراته از سال 1912 به طور منظم از ژاپن به دنیای خارج وارد می شود و در المپیک 1964 ژاپن ، چندین فدراسیون ژاپن اولین فدراسیون رسمی کاراته را در جهان تشکیل دادند.

در این سال ها ، همزمان با اولین مسابقات جهانی در سال 1970 ، کاراته مورد حمایت بسیاری از سازمان های بین المللی قرار گرفت و همزمان همایشی با حضور 32 کشور برگزار شد که منجر به جام جهانی شد. سازمان کاراته دو تشکیل شد. از آن زمان ، کاراته به یک ورزش جهانی تبدیل شد.اندکی پس از آن ، WKF شکل گرفت و سرانجام توسط کمیته بین المللی المپیک تصویب شد. WKF در هر قاره نماینده دارد و علاوه بر اینکه رئیس فدراسیون همان قاره است.